O NÁS

Penzion Pod Komínem

Penzion Pod Komínem je ideálním místem pro strávení klidné a pohodové dovolené ale také vhodným místem pro dobrodruhy, kteří rádi obdivují přírodu nebo památky, kterých je v našem okolí nespočet.

Restaurace a penzion Pod Komínem
Restaurace a penzion Pod Komínem
Restaurace a penzion Pod Komínem

Skalná a okolí

Ve Skalné si na své přijdou houbaři a milovníci procházek, kteří to mají do lesa pár minut chůze. V okolí se nachází lokality vhodné ke koupání včetně nového aquaparku ve Františkových Lázních.

Hrad byl postaven na skále nad přítokem Vonšovského potoka v malebném údolí městečka Skalná ve 12. století rodem Nothaftů.

Zajímavé jsou gotické křížové klenby uvnitř přízemí hradu. Zachována zůstala i románská kaple s původním schodištěm tesaným do kamenu. Od roku 2000 hrad Vildštejn prochází významnou rekonstrukcí.

Apartmán

Sociální zařízení s hydromasážním koutem. Moderně vybavená prostorná kuchyně s jedním pohodlným jednolůžkem a možností přistýlky.

V jedné ložnici je jedno jednolůžko a jedno dvoulůžko. Ve druhé ložnici s vlastním WC a umyvadlem jsou dvě jednolůžka.

LED TV se satelitním příjmem a WiFi připojením k internetu. Přímý vstup na zahradu se slunnou a prostornou terasou, pergolou a posezením s lehátky. Uzamčené parkování ve dvoře.

Restaurace a penzion Pod Komínem

Recenze

Penzion

Registration

Forgotten Password?